Rowerowe wydarzenie – Warsaw Bike Show

Jedna z najpopularniejszych form aktywnego spędzania czasu – jazda na rowerze. Rower u znacznej większości nas od dawna stał się częścią naszego życia. A niektórzy nie przestają jeździć na rowerze nawet zimą.

Oprócz przyjemności z jazdy, rower korzystnie wpływa na stan naszego zdrowia. Poprawia się kondycja, wzrasta siła mięśni nóg. Jazda na rowerze ma również pozytywny wpływ na naszą psychikę i stan emocjonalny.

Od momentu stworzenia pierwszego prototypu roweru minęło 227 lat. Na dzień dzisiejszy powstało aż 17 rodzajów rowerów. W związku z tym każdy może dopasować rower do swoich potrzeb i upodobań.

W związku z coraz większym zainteresowaniem rowerami coraz częściej organizowane są wydarzenia i eventy rowerowe. Jednym z takich wydarzeń jest Warsaw Bike Show. Który odbędzie się już 21-23.04.2017 w Nadarzynie, na terenie Ptak Warsaw Expo. Na tym evencie można się spodziewać mnóstwa atrakcji m.in.: Dirt Jumping (akrobacje rowerowe), Pumptrack (jazda po ekstremalnym torze rowerowym), Wyścigi Warsaw Bike Trophy i Fat Bike. Organizatorzy poza zaprezentowaniem akrobacji i pokazów ekstremalnej jazdy przez zawodowców i utytułowanych zawodników zapewniają również osobom przybyłym na to wydarzenie możliwość spróbowania własnych sił na torach wyścigowych. Podjęli się oni zapewnić chętnym sprzęt oraz instruktorów. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z rowerem, to specjalnie dla Ciebie zostanie przygotowana symulacja rzeczywistości drogowej – Miasteczko Rowerowe. W związku z coraz częstszym potrącaniem rowerzystów przez kierowców przydatny na pewno okaże się kurs udzielenia pierwszej pomocy, który zostanie przeprowadzony przez jednostkę straży pożarnej.

Gwiazdami wydarzenia będą: Dawid Godziek – utytułowany polski zawodnik freestyle BMX; Tomas Zejda – czołowy zawodnik FMB World Tour, uczestnik Red Bull Rampage; Bienvenido Agudao; Piotr Krajewski – wielokrotny Mistrz Polski; Marcin Rot, Filip Soczyński i Adam Glosowic.

Przypominamy, że razem z Bike Show odbędą się Go Active Show – targi fitness i sportów siłowych. Gośćmi specjalnymi Go Active Show będą m.in.: Ewa Chodakowska, Kevin Levron, Anita Włodarczyk, Robert Korzeniowskiego, Mariusz Pudzianowski, Mamed Chalidov.

Organizator w celu zapewnienia swoim odwiedzającym jak najlepszego komfortu zapewnił bezpłatny autobus kursujący z centrum Warszawy.

Czeka na nas sporo atrakcji i wrażeń. Nasza ekipa będzie na miejscu aby podzielić się z Wami wrażeniami w późniejszych zdjęciach i filmach na naszym kanale YouTube oraz fan page.

Do zobaczenia 🙂

Szczegóły: http://warsawbikeshow.eu/

Like Active
Like it: Live it

Komentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *