EUROPE SPORT POWER

Stolicą sportu stanie się w lutym Wrocław. Europe Sport Power to największe wydarzenie związane z dyscyplinami sylwetkowymi. Co najmniej stu sportowców i ponad sto wystawców z różnych dziedzin, zarówno z Polski jak i zagranicy?

? to doskonała okazja dla każdego kto trenuje lub prowadzi działalność biznesową w dziedzinie sportu i aktywności fizycznej. Poza tym ESP to wydarzenie wyjątkowo emocjonujące.

Przewidywalne event ten zgromadzi w Hali Stulecia nawet 20 tysięcy zwiedzających. Do głównych atrakcji, które przyciągają takie rzesze zainteresowanych należą Targi Fitness oraz Debiuty PZKFiTS 2017. W tym roku prawdopodobnie weźmie w nich udział około 600 zawodników, to podwojenie liczby z zeszłej edycji ESP!

W programie są także:
– zawody street workout
– crossfit
– treningi z gwiazdami fitness

Tego rodzaju treningi z najlepszymi sportowcami z tej dziedziny to rzadko spotykana okazja do spotkania swojego idola, sportowego wzoru i motywatora, a w dodatku możliwość trenowania razem z nim. Wśród takich sportowców pojawią się między innymi Michał Karmowski.

ESP odbywać się będzie w 5 różnych arenach:
– Power Arena
– Europe Sport Academy Arena
– Fight Arena
– Stars Arena
– Street Workout Arena

Z pewnością każdy znajdzie idealne miejsce dla siebie w ciągu dwudniowego święta fitnessu i nie tylko. My obejmujemy to wyjątkowe wydarzenie swoim patronatem medialnym, w końcu promowanie sportów sylwetkowych to ważny element naszego portalu, a popularyzacja aktywności fizycznej to nasz główny cel. Widzimy się już niedługo, we Wrocławiu!

Europe Sport Power
11-12.02.2017
Hala Stulecia, Wrocław, ul. Wystawowa 1
Godziny otwarcia ESP
9.00 – 18.00
Bilety już w sprzedaży!
http://europesportpower.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *