Czas na zmiany – rebranding

Jeszcze niedawno nazywaliśmy się TrenujTo.pl. Dziś jesteśmy LikeActive.com.

Kiedy potrzebna jest zmiana wizerunku i dlaczego zdecydowaliśmy się na nią?
W 2015 roku 28% osób w Polsce zadeklarowało, że trenuje jakąś aktywność fizyczną. W tym samym roku było 2,52 tys. klubów fitness. Rynek fitness w Polsce dynamicznie się rozwija, ale do krajów europejskich jeszcze nam daleko. Braliśmy to oczywiście pod uwagę przy podjęciu decyzję o rebrandingu.

Powody zmiany nazwy są różne. Oto niektóre z nich:
– rozszerzamy działalność na rynki międzynarodowe (m.in. Wielka Brytania, Niemcy, Rosja);
– potrzebowaliśmy zmian, które skutecznie wpłyną na nasz firmowy marketing;
– z nazwą w polskim języku i z rozszerzeniem domeny pl. nie mieliśmy szans na promowanie swej działalności na rynkach międzynarodowych.

My nie skupiamy się tylko na fitnessie. Nasza nazwa mówi sama za siebie. Promujemy i wspieramy każdą aktywność fizyczną. Zmodyfikowaliśmy całkowicie naszą wizję dotyczącą projektu, co spowodowało zmianę celów. Wiemy, że reorganizacja wymaga sporo sił, energii, entuzjazmu, wiedzy, a przede wszystkim chęci i zgranego zespołu. My to wszystko mamy i podoba się nam to, co robimy.

W związku z powyższym marka TrenujTo.pl przestanie istnieć. Zamiast niej powstaje nowa – LikeActive.com.

Czy zmianie ulegnie tylko nazwa i logo?
Wykorzystując doświadczenia oraz bazę danych i kontakty zdobyte podczas prowadzenia portalu TrenujTo.pl, tworzymy zupełnie nową aplikację. LikeActive będzie bardziej użyteczna, większa, funkcjonalniejsza i wygodniejsza w codziennym użytkowaniu niż TrenujTo. Aplikacja otrzyma zupełnie nowy wygląd i kolorystykę. Została zaprojektowana z uwzględnieniem UI i feedbacku uzyskanego od naszych dotychczasowych użytkowników i klientów.

Każdy trener, sportowiec, właściciel klubu i obiektu sportowego będzie mógł stworzyć swój własny profil lub profil dla swojego klubu i obiektu sportowego. Organizatorzy imprez, wydarzeń i targów będą mogli samodzielnie dodać je do naszej aplikacji. Najnowsze profile oraz wydarzenia wyświetlą się automatycznie na stronie głównej. Każdy trener czy klub będą mogli stworzyć własną specjalną ofertę, ze zniżką na swoje usługi. Planujemy wdrążyć jeszcze wielu ciekawych pomysłów. Pozwoli im to zaistnieć w sieci i w szybki sposób zdobyć nowych klientów.

Co to znaczy dla Ciebie jako użytkownika?
Skorzystasz ze zniżki za opracowanie diety dla siebie lub uzyskasz rabat około 50% za zajęcia z trenerem personalnym, na przykład przez miesiąc. Ponadto w łatwy i szybki sposób znajdziesz interesujące Cię zajęcia w swojej okolicy. Zapoznasz się także z profilami trenerów lub klubów, obejrzysz ich zdjęcia i filmy, zanim pójdziesz na zajęcia lub zadzwonisz. W rezultacie oszczędzisz pieniądze i czas na poszukiwania! Nie zapomnij tylko zostawić opinii o zajęciach, miejscu lub trenerze.

A co Ty o tym sądzisz?
Uważasz, że podjęliśmy właściwą decyzję? Twoja opinia jest dla nas ważna. Daj nam o tym znać w komentarzach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *