BranzaFitness.com – portal B2B branży fitness

Interesuje Cie fitness? Lubisz być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje w świcie fitnessu?
W takim razie zapoznaj się z portalem BranzaFitness.com

Portal internetowy BranzaFitness.com to największy portal B2B branży fitness w Polsce. Codziennie w serwisie pojawiają się najświeższe, wartościowe informacje z branży, które publikowane są w ośmiu kategoriach: Wyposażenie, Inwestycje, Edukacja, Trenerzy, Suplementy, Odzież, Akcesoria oraz Eventy. Nad budową portalu pracuje zespół ambitnych, zmotywowanych i kreatywnych osób, które każdego dnia zajmują się pozyskiwaniem wartościowych materiałów. Partnerem portalu jest firma Life Fitness, natomiast nad merytoryką czuwa lider oprogramowania przeznaczonego do ezarządznia – eFitness.

Portal dedykowany jest kadrze zarządzającej: właścicielom klubów fitness, menagerom, inwestorom oraz producentom, deweloperom i dystrybutorom sprzętu, suplementów, a także odzież sportowej. Portal pełni funkcję edukacyjno – informacyjną. Artykuły piszą cenieni eksperci z branży fitness. Ponadto na portalu pojawiają się relacje z najważniejszych eventów w kraju i zza granicy. Korespondenci portalu z różnych stron świata dzielą się z Czytelnikami swoimi spostrzeżeniami i uwagami, a także oryginalnymi inspiracjami. Prowadzą relacje z klubów w całej Polsce. Publikują artykuły dotyczące rynku, trendów, uwagi i porady specjalistów na temat planowania inwestycji, strategii i organizacji klubu, zarządzania personelem, a także technik sprzedaży i marketingu.

W serwisie jest dział „KARIERA” zawierający ogłoszenia pracy, a także „Baza Firm”, w której każda z firm może stworzyć swoją wizytówkę z danymi, informacjami oraz zdjęciem/logo.

Ponadto portal prowadzi swoje kanały na Facebook’u, Twitterze, Linkedin oraz G+, gdzie każdego dnia komunikują się ze swoimi Odbiorcami. W każdą środę tygodnia Czytelnicy Portalu otrzymują newsletter zawierający najbardziej wartościowe skróty artykułów.

Na portalu www.BranzaFitness.com istnieje możliwość zareklamowania. Każda oferta jest dostosowana do realnych potrzeb Klienta.
Dlaczego warto zareklamować się na portalu Branża Fitness?
1. Portal BF jest to największy i najszybciej rozwijający się portal B2B branży fitness w Polsce
2. Jest liderem w dotarciu do klienta B2B – 100 % dotarcie do grupy docelowej – klienta biznesowego – codziennie odwiedzają nas osoby będące na stanowiskach kierowniczych oraz kadra zarządzająca największymi firmami w kraju.
3. Najbardziej opiniotwórcze medium z szerokim branżowym zasięgiem.
4. Jedyny portal skupiający wszystkich liderów branży – współpracujemy z liderami branży.
5. Elastyczność – możliwość przygotowania indywidualnej oferty dostosowanej do realnych potrzeb reklamodawcy.

BranzaFitness.com – Pierwszy i jedyny portal branży fitness w Polsce. Newsy, wywiady, relacje z klubów.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *